پارچه دیواری Prime Walls

پارچه دیواری Prime Walls


Project Description

پارچه دیواری  Prime Walls

برند پرایم والز، درک کاملی از پوشش های دیوار را در طیف گسترده سبک های مدرن و کلاسیک با کیفیت برتر ارایه می دهد. Prime Walls یکی از رهبران بین المللی صنعت پارچه دیواری در سرتاسر آمریکای شمالی ، آسیا ، اروپا و خاورمیانه است که با طرح های الهام بخش خود ، طراحان داخلی را قادر ساخته است که محیط های داخلی را دگرگون کنند.پارچه دیواری پوششی منحصر به فرد برای هتل ها، تالارها و فضاهای لاکچری  است.

More Information

نگهداری و نظافت پارچه دیواری، پس از نصب

 

§ بیشتر لکه های پایدار بر روی پارچه دیواری را می توان به وسیله یک پارچه، خشک کرد و با دقت زدود.

§ هرگز از آب برای برطرف کردن لکه و علامت‌ های روی پارچه دیواری استفاده نکنید.

لکه های چسب باقی‌ مانده بر روی پارچه دیواری پس از نصب

 

§ لکه های چسب باید در کوتاه ترین زمان ممکن از روی سطح پارچه دیواری برداشته شوند. مقدار آب مورد نیازبرای این کار بستگی به جنس لایه رویی و حساسیت پارچه دیواری نسبت به آب دارد.(در این مورد به مشخصات مندرج بر روی لیبل پارچه دیواری خریداری شده توجه کنید.)

§ توجه: هرگز لکه  چسب خشک‌ شده بر روی پارچه دیواری  را تمیز نکنید.

§ لکه چسب باقی‌ مانده برروی پارچه دیواری‌های بدون بافت را می‌توان شست‌ و شو داد ولی باید مراقب باشید که اسفنج شست‌ و شو، زبر نباشد و به پارچه دیواری آسیب نرساند. از یک اسفنج مرطوب استفاده کرده و سپس پارچه دیواری را با یک پارچه میکرو فایبر خشک کنید.

§ بعضی از پارچه دیواری ها غیرقابل شست‌ و شو هستند، بنابراین میتوانید با استفاده از یک دستمال‌پارچه ای جاذب (رول آشپزخانه)، چسب اضافی را مستقیماً از درزها جذب و تمیز کنید.